Zboží

Pouzdra na mobil

Chytré, dotykové telefony dnes převládají v rukou většiny z nás, a jen málo jedinců se stále drží tlačítkových modelů. Oproti těmto starším modelům, kde vlastně nezáleží, o jakou značku se jedná, jelikož telefony mají takřka stejné funkce, je ve světě dotykových, chytrých telefonů pomyslný boj mezi značkami neustále. Značky jako Samsung, Apple, nebo Huawei známe všichni, přičemž dlouhá léta platilo, že iPhone od Applu je jeden z nejkvalitnějších mobilů vůbec. Tak tomu bylo do roku 2011, kdy tento světoznámý telefon pokořila značka Xiaomi, která světu nepopiratelně dokázala, že Čína vyrábí vysoce kvalitní produkty. Právě tyto telefony dnes využívá miliony uživatelů, a společnost Xiaomi se tak může hrdě pyšnit vysokou kvalitou za nízkou cenu.

mobil

První telefon značky Xiaomi se objevil v roce 2011, od té doby však vznikl nespočet dalších, stále kvalitnějších a luxusnějších, modelů, přičemž mezi nimi najdeme různá odvětví, tak, jako u jiných značek. Příkladem mohou být modely jako Xiaomi Mi, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Max, nebo dnes možná nejpoužívanější, Xiaomi Redmi, či Xiaomi Redmi Note, a Redmi Note Pro. Jak už to ale bývá, stejně jako všechny ostatní značky, mají i tyto telefony různé rozměry pro kazdý model. Stejně tak se také odlišuje výřez pro fotoaparáty, reproduktory, napájení, apod. Z tohoto důvodu není vždy snadné správně určit a vybrat obal na mobil Xiaomi. Ten má nejen estetickou funkci, ale především Váš telefon chrání, proto by jej měl každý uživatel telefonu mít.

kryt

Samotný kryt se dá vyhledat právě díky názvu modelu, například Xiaomi Mi 11 5G – Poco F3. Poté, co kryty na svůj telefon vyhledáte, máte hned několik možností, který kryt si vybrat. Jednou z nich jsou tzv. flip kryty, jinak známé jako peněženky, dále také 3D kryty, gelové kryty, vysoce odolná pouzdra, apod. Co se samotných motivů týče, zde máte opravdu nekonečné spektrum možností, které zahrnuje například zvířata, rostliny, auta, či celebrity. Je tedy jen na Vás, který se Vám zalíbí nejvíce!