Nezařazené

Jak spojit příjemné s užitečným? Aneb nákupy v Tokiu!

Pokud chcete prožít krásnou dovolenou s vaším milovaným partnerem a zároveň se „na chvilku“ podívat po obchodech, tak je pro vás Japonsko volbou číslo jedna!
Splňte si svá přání u Svatyně Meidži. Propleťte se Shibujou, nejrušnější křižovatkou na světe. Povozte se na ruském kole nebo navštivte Sochu svobody na uměle vytvořeném, komerčně zábavním ostrově, Odaibě. A nakonec vyrazte na nákupy!
Mnoho mužů z nepochopitelných důvodů nesnáší nakupování! Ženy, pokud chcete, aby se váš partner s vámi účastnil vašeho nejoblíbenějšího koníčku, musí to být vždy ve stylu něco za něco! Podrobnější návod naleznete zde:
ženské nákupy
Většina mužské populace „trpí“ velmi vzácnou nemocí, které se říká ješitnost! Takže, pokud bude váš partner tvrdit, že by bylo lepší jet na nakupovací výlet s vaší kamarádkou, zkuste právě na tuto nemoc apelovat. Přece vás, křehkou, nevinnou dívku nepustí samotnou do města plného spletitých a nekonečných ulic a uliček, do velkoměsta čítajícího 13 milionů obyvatel. V Tokiu by vám měl tedy dělat společnost váš partner a mobilní aplikace Subway Navigation for Tourists! Pomocí této aplikace se dostanete, tam kam vás vaše srdce táhne, tedy na místo, po jehož návštěvě bude váš kufr nacpaný k prasknutí a vaše peněženka zet prázdnotou. Ginza je místem, kde Dior, Gucci, Louis Vuitton nebo Chanel spolu s tradiční i moderní architekturou připravují turistům z celého světa neopakovatelné zážitky spojené s nakupováním.
Ginza v Tokiu
Toulkami po této největší obchodní čtvrti v Tokiu vás musí váš partner bezesporu doprovázet, protože stejně jako zde své nejnovější kolekce prezentují luxusní oděvní značky, tak zde Sony, Apple a Nikon prezentují nejinovativnější vymoženosti ze světa elektroniky.
Pokud vám ještě síly a čas vystačí, vydejte se do partnerovy svatyně, do světa počítačových her, do světa, kde se virtuální realita mísí se skutečnou, do Akihabary!
Na závěr krásně vyčerpávajícího výletu si společně vychutnejte skvělé Sukijaki a Sašimi a popíjejte lahodné Saké.