Muži

Muži a kutilské a domácí práce

Každá žena s tím má určitě svoje zkušenosti. Máme doma svoje drahé druhé polovičky. Ale donutit je, aby nám někdy aspoň s něčím pomohli je leckdy dost nelehký úkol. A proč to tak vlastně muži mají. Copak s námi taky nesdílí jednu společnou domácnost? Nebo jsme opravdu stále zamrzli na jednom bodě, kdy všechny domácí práce vykonává jen žena a muž se jen dívá. A přihlouple se občas zasměje. A to nás ženy akorát přivádí ještě do většího rozhořčení. Ano známe to určitě každá z nás. Copak není dost zjevné, že toho máme sami dost? Nejenže chodíme také do práce plus se k tomu staráme o děti.

žehlení

A to v mnoha případech také není mužská doména. Rádi to přenechávají na ženách. A copak chceme opravdu tolik když žádáme aspoň zapojení do domácích prací? A to nemluvím o tom, když si dovolíme chtít, aby něco předvedli ze svého kutilského umu. A to myslím jen přibití hřebíku nebo vyvrtání díry na novou poličku. A ano je nám jasné, že se opravdu nemusíme připomínat každý půl rok. Dokonce se muži rozdělují podle toho, jak moc veliký zápal k domácím pracím mají. Mezi nejlepší například patří takový muž, co má na všechno výmluvu. Proč jako zrovna dneska nemůže.

vysávání

A že vlastně na to nemá dostatečné nářadí a podobně. Další typ je takzvaný kazič. Ten vlastně vyznává takové nepsané pravidlo, že když to zkazí žena následně to už po něm nikdy nebude chtít. Další je zase ten, co je přece veliký chlap. A ten přece už ze zásady nic doma nedělá, protože se to k muži nehodí a podobně. Také muž, který neustále předstírá, že má něco na práci. Ale ve skutečnosti vlastně nic důležitého nedělá. A nakonec i když se přeci velmi snažil mu na to nezbyde čas. Je až někdy neuvěřitelné, co vše si muži dokáží vymyslet jen proto aby nemuseli pomáhat. Opravdu jako malé děti. Někdy nevíte, jestli je to více úsměvné a nebo naopak k pláči. Nejlepší jsou asi ti, kteří jsou absolutně pod vaším velením a udělají přesně to, co od nich očekáváte. Ale to jen v tom případě, že takového muže chcete. No nemáme to vůbec s nimi lehké.