Muži

Muži a jejich představy

Jistě i vy jste již přišli na to, že muži jsou zcela jiní, než ženy. Muži také přemýšlí zcela jinak, než ženy. Někteří mají pocit, že muži nad některými věcmi příliš nepřemýšlí a že to není dobře. Je ale pravda, že ženy mají tendenci přemýšlet nad některými věcmi naopak až příliš mnoho a to nemusí být úplně dobře. Mužský a ženský svět je zcela odlišný.

rodinná láska

Příkladem může být rodina. Existují muži, kteří si myslí, že mít rodinu je přeci snadné. Snadné to ale rozhodně není. Mnoho mužů si myslí, že oni jsou ti, kteří mají vydělávat peníze a zbytek ať dělá žena. Pokud mají ale dva lidé novorozené miminko, je více než jasné, že žena nebude mít dostatek času na to, aby byla schopna uklízet a dělat ještě další věci, když se musí od rána do večera starat o dítě. Muž by měl ženě pomoci a ne jen přijít domů, nevěnovat se ani ženě a ani dítěti a jít si sednout rovnou k televizi. Přesně tímto způsobem by to fungovat nemělo. Je pochopitelné, že pokud člověk přijde z práce, potřebuje nějaký čas, aby se přepnul na to, že je již doma, ale aby se celý zbytek dne nehnul od televize, rozhodně není ideální. I žena se potřebuje v klidu najíst nebo se umýt a to bez toho, aniž by u toho musela mít neustále na očích své dítě. V páru by si měli lidé pomáhat a to zejména, pokud mají malé dítě. Muž musí mít pro ženu pochopení, ale musí jej mít i žena pro muže. Společnými silami se dá vše zvládnout, ale opravdu na to musí být dva.

rodina spolu

Je potřeba si sednout a nejlépe vše promyslet ve dvou. Je dobré představit jak představy muže, tak i ženy a vymyslet kompromis, který může být ze začátku těžké přijmout, ale člověk si ve výsledku zvykne a dané věci přijme.

Vše nemůže být podle muže a naopak vše nemůže být podle ženy. Takto to ve vztahu nefunguje. Je potřeba, aby se našel kompromis, se kterým se spokojí obě strany.