Business

3D tisk nezná hranic

Originalita 3D tisku na zakázku nezná hranic. Chcete jedinečné vykrajovátko perníčku na svátky? – není problém. Chcete ozdobičku na stromeček, kterou jste měli jako malé děti? – také není problém. Nebo byste raději měli malý trůn ze slavného seriálu Game of Thrones? Zamyslete se, co by udělalo radost vám nebo své rodině či přátelům.

3Dtisk trůn

Tiskne se z plastových materiálů, a to velmi kvalitně. Přesnost tiskárny je až neuvěřitelná. Člověk, který se nepohybuje v kruzích ohledně 3D tisku spadne čelist. Výrobky se vzhledem a praktičností rovnají běžným produktům na trhu. Největší výhodou této metody je cena výroby a výrobku samotného. Je opravdu velice levná ale kvalita neklesá. Máme zde několik metod výroby předmětu, který požadujete. Jedná se o W50, Deltiq 2, UNIZ IBEE, vytvoření nebo úprava 3D modelu zákazníka. Tyto pojmy vám nejspíše nic neřeknou, ale na našich stránkách se dozvíte vše potřebné.

3Dtisk model

Nejoblíbenější výrobky v rámci tisku zatím převažují malá zvířátka. Nespočet domácích i divokých zvířat naše tiskárna vyrobila pro ty nejmenší, kteří nám zasílají fotky spokojených zákazníku. Děti si postavičky můžou také sami vybarvit, a proto se hodí mít v záloze stejnou postavičku, která ještě není namalovaná. Nechceme dítěti upírat jeho kreativitu a udělat si žirafu na fialovo s hnědými kruhy nebo rudého koně s nápisem. Ke spokojeným zákazníkům či uživatelům nepatří jen ti nejmenší – pro spousty firem tiskneme různé předměty týkající se jejich produktů či práce a pomáháme představit si produkt v reálné podobně. To mnoho lidí velmi ocení a hodnotí pozitivně. Setkáváme se s poptávkou na různé věci, a proto je nejlepší volbou nám poslat nezávaznou poptávku a my vám můžeme doporučit nebo pomoci s finálním výsledkem. Nebojte se své představivosti. Představivosti se meze nekladou. Dokážeme téměř cokoliv. Navštivte naše stránky či instagramový účet a čerpejte inspiraci i z vyhotovených produktů.