Nezařazené

Francouzská komedie v Divadle Kalich

Komedie Začínáme končit pochází od francouzského autora Sébastiena Thiéry a svou premiéru měla na českých jevištích v roce 2016. Podívat se na ni ale můžete i dnes, a to v Divadle Kalich. Na co všechno se můžete těšit, kdy a za kolik?
očíslované vstupenky
Prozatím jsou ohlášeny čtyři termíny, ve kterých se můžete na Začínáme končit dívat. Jedná se o:

  • 6. února 2019,
  • 12. března 2019,
  • 24. dubna 2019 a
  • 26. května 2019.

Cenové rozpětí vstupenek se pohybuje od 399 Kč do 599 Kč, což je naprosto běžná cena. Očekávat můžete 105 minut nabitých energií, zábavou a smíchem celého sálu. A jaké bude herecké obsazení?

Těšit se můžete především na snad nejoblíbenější hereckou dvojici Radka Holuba známého z filmů Habermannův mlýn a Bastardi a Báry Hrzánové, která hrála například ve filmu Líbáš jako ďábel nebo hře Hrdý Budžes. V této hře se objeví také Radek Zima, Jana Jiskrová, Miluše Hradská a Johanna Tesařová. Režie se chopila renomovaná režisérka Lída Engelová.

Populární hra v českém podání

Ve Francii je Začínáme končit velmi známá a oblíbená. Nemáme sice stejný druh humoru jako oni, ale i u nás se stala velice populární. O čem pojednává? Začínáme končit vypráví o vztazích mezi muži a ženami, o urputném a nezastavitelném plynutí času, stárnutí a strachu z něj. O schopnosti a neschopnosti být spolu.
červená sedadla
Pro hlavní herečku, Báru Hrzánovou připravil báječnou příležitost a netradiční roli. Hrzánová ztvárňuje jen jednu postavu, i když se jedná o dvojroli. Hraje na jednu stranu atraktivní ženu v nejlepším věku. Na druhou stranu ale jde také o ženu, která stárne a její manžel si to dobře uvědomuje. S manželem, kterého představuje Radek Holub, se od sebe odcizují. Možná za tím ale nestojí jen vzhled nebo přicházející stáří.

Pokud se chcete pobavit a zároveň se zamyslet i nad svým vlastním vztahem, tak neváhejte a rezervujte si vstupenky. Ať už vyrazíte s partnerem, kamarádkou či maminkou, báječně se pobavíte a odcházet budete obohaceni a odpočati po příjemné divadelní zkušenosti.