Zboží

Bazén na zahradu

Něco stojí

Abychom nemuseli cestovat na veřejné koupaliště, tak může mít bazén vlastní třeba na zahradě a užívat si jej. Přeci jen na letní horko je to ideální prostředí a nemusíme ani nikam cestovat. Taková domácí pohoda u vody má také své výhody, přičemž můžeme si oddechnout od práce a podobně. Musíme se připravit na to, že vlastní bazén něco stojí. Kromě něho musíme počítat i jeho upevnění a zapojení, což také něco stojí.

bazén na Floridě

Proto bychom se měli dívat na jeho životnost, aby nám vydržel a stále jsme si mohli užívat koupání. Nejlevnější je nafukovací varianta, ovšem když chceme něco dlouhodobějšího, tak je vhodné zvolit variantu do země. Plastové stojí méně, ale životnost je obvykle kolem 10 let. Nerez je velmi odolný materiál, takže si můžeme být jisti, že toho vydrží spoustu, akorát cena je dost vysoká. Ve finále se tedy většinou vyplatí jít zlatou střední cestou, kterou je laminátový bazén. Co se týče tvaru, tak nejvýhodnější bývá zaoblený obdélník.

Zapuštěný bazén

Když se podíváme na typy bazénů, tak se liší tím, jak jsou zapuštěny v terénu. Prvním druhem jsou nadzemní, kam se řadí například nafukovací bazén, přičemž co se týče životnosti, tak to nebývá moc výhodné řešení. Jestliže máme třeba terén do svahu či jinak zakroucený, tak potom se nám vyplatí částečné zapuštění do země. Nejvýhodnější řešení bývá úplné zapuštění. Bazén do země ceny https://www.bazenygluc.cz/ se odvíjí podle toho, jaký materiál zvolíme a jak velký bazén bude.

zapuštěný bazén

Poskytnou nám tu všemožné tvary, přičemž klidně nám tu poskytnou přelivové bazény. S těmi jistě budou spokojeni i náročné uživatelé, přičemž voda je až po okraj bazénu. Kromě samotných bazénů tu můžete zakoupit kompletní vybavení, abyste jej měli připravené. O jeho zapojení požádejte profesionála, protože je zapotřebí, aby proběhlo správně a celý systém byl funkční. Vyhneme se tak například tomu, že by nám někde voda unikala.