Zboží

Propisky pro Vaši firmu

Propisky patří k nejvíce vyhledávaným věcem v kanceláři. Vždy, když potřebujete propisku, tak není žádná po ruce, protože Vám jí kolegové furt berou. Pokud ano, tak s tím zatočte a objednejte nové propisky pro Vaši firmu s potiskem. Propisky s potiskem jsou přelomová klasika a nikdy jich není dost. Jen si vezměte, že jedete na schůzku a klient nemá vlastní propisku. V takovém případě můžete nabídnou svoji propisku, kde bude Váš název firmy. Tím upozorníte nejen na to, že se firma umí prezentovat, ale že také dbá na svojí propagaci.

propisky s potiskem

Na stránkách společnosti, které dělá reklamní produkty, se můžete podívat, na všechny typy propisek. Kromě propisek zde najdete také pera, tužky, zvýrazňovače, či pastelky. Tyto propisky jsou cenově velmi dostupné a také praktické. Kromě obyčejných propisek zde můžete objednat také dárkové luxusní propisky s potiskem. Ty jsou vhodné pro důležité klienty, kterým chcete udělat radost, nebo jim dát jenom pozornost, za nějakou zakázku, či jinou významnou věc. Samozřejmostí je, že propisky s potiskem rozdáte i svým zaměstnancům, kteří je budou využívat jak v práci, tak mimo ni. Díky tomu získáte i možné zakázky zvenčí, a to díky tomu, že někdo Vaši propisku dostane do rukou, či jí někde uvidí.

propisky s potiskem

Kromě propisek zde můžete zakoupit i ostatní reklamní materiál. Tato firma se specializuje přímo na promo sortiment a je tak možné zakoupit dárky na Vánoce, či jiné příležitosti pro zaměstnance. Firma je na trhu už dlouhých 13 let a díky tomu vědí, co je pro firmy to nejlepší. Grafický návrh Vám udělá firma zdarma a těšit se můžete i na dopravu zdarma, pokud objednávka přesáhne částku 1500 Kč. Samozřejmostí je rychlé dodání k Vám domů.

Pokud tedy sháníte propisky, nebo jiný věci pro Vaše zaměstnance, tak neváhejte a obraťte se na tuto společnost. Určitě nebudete litovat a nenakoupíte tam naposledy.