Dům a zahrada

Kvalitní hypotéka


Hypotéka, tak to je opravdu k zamyšlení. Protože hodně lidí si myslí, že hypotéka se jim nevyplatí, protože je to opravdu hodně drahé a že třeba budou měsíčně splácet tak patnáct korun, také někdy i dvacet tisíc korun. Tohle je samozřejmě pravda, ale zase se zamyslete a berte v potaz to, že kdybyste třeba například bydleli někde v nájmu, tak také platíte třeba patnáct anebo dvacet tisíc korun za nájem. A když budete přemýšlet, tak potom dojdete k závěru, že vlastně když budete platit nájem tolik tisíc, jak jsem uvedla, tak potom stejně ten dům anebo byt nebude nikdy váš.

Také chcete hypotéku?

S hypotékou bude váš sice až za dvacet nebo za třicet let, ale bude to vaše a o to tady jde. Chápete mě? A když budete platit třeba dvacet tisíc korun hypotéku, tak vlastně za pár let ta nemovitost už bude jenom vaše. Nemovitost vám potom bude říkat, pane. A vy budete jediný majitel, pokud tedy tu hypotéku nebudete mít třeba se svým partnerem nebo manželem. Také bych chtěla doporučit, abyste si jakoukoliv hypotéku vždycky brali vždy ve dvou, je to nejlepší volba, protože takhle alespoň budete na splácení dva. A pokud by vás zajímaly typy a druhy hypoték, tak mě nejvíce zaujala hypotéka bez registru.

Na peníze jsem háklivá.

Vy se nyní možná ptáte, proč zrovna hypotéka bez registru. Hodně lidí nevěří vůbec hypotéce bez registru, což mě docela překvapilo, protože mě osobně se právě hypotéka bez registru nejvíce líbila a zamlouvala, protože jsem si na internetu zjistila, že právě hypotéka bez registru má opravdu plno spokojených zákazníků. A já jsem si řekla, proč bych nemohla být mezi spokojenými zákazníky také já. Tak jsem se s partnerem domluvila, že v budoucnu bychom se také chtěli vzít hypotéku bez registru, protože když jsem zjistila, že je opravdu výhodná a nemá žádné skryté poplatky, tak bychom jít s partnerem také moc rádi využili.