Muži

Základní znaky

– Určitě chceš vědět, jak poznáš, že tě podvádí. My jsme si pro tebe připravili pár základních znaků a informací, které ti v tom pomohou. Základem bychom ti chtěli říci, že zasahování do soukromí muže skončit může. Takže nikdy neomezuj jeho svobodu. Tobě by se také nelíbilo, aby ti někdo lezl do účtů a mobilu. Nebo otevíral tvé dopisy, prohlížel kapsy.
– Znaky jsou jen informační. Není nutné ihned běžet a vrazit mu ihned, že tě podvádí! Každý muž je jiný je tudíž třeba toto brát mírně s rezervou. Pokud trpíš přehnanou žárlivostí bylo by vhodné uvážit návštěvu psychologa. Často není ani proč žárlit, ale myšlenky ti běhají všude kolem. Mohlo by se totiž jednat o chronickou žárlivost, a to je nemoc.
Plačící nalíčená žena.

Znaky v bodech:

Ø Ztrácí zájem o sex s tebou
Ø Má problém říci ti, kde byl
Ø Často se vymlouvá, že nemá čas
Ø Odchází brzy pryč a vrací se později, než dřív
Ø Často píše něco do mobilu a směje se
Ø Říká, že ta holka z bazénu je jen kamarádka, ale nepředstaví tě
Ø V noci spí u kamaráda, nejlépe každý druhý víkend
Ø Dbá o sebe více, než dříve
Ø Nezajímáš ho, přestává komunikovat,
Ø Je vůči tobě citově chladný
Ø Nechce mluvit o budoucnosti
Líbající se muž a žena.

Podvádí mě, co s tím?

– Pokud ti vyšlo, že tě podvádí je asi lepší jednat narovinu. Jednoduše se ho zeptej a promluv si s ním.
– Pokud se jedná o dlouhodobou záležitost je to vážné. Je zbytečné chtít zachránit vztah. Jelikož jednou se to stát může. Všichni jsme jen lidé. Pokud však tě podvádí delší dobu je zbytečné dávat další šanci. Nebuď hloupá, když tě nechce najde se jiný. Ať už je ti sedmnáct či padesát.
– Pokud máte děti můžete zkusit psychologa, ale ten bohužel zázraky neumí.
– Zároveň je zde problém s důvěrou, kdo by chtěl zůstat ve vztahu, kde důvěra není? Nikdo.
– Pokud tedy muži už nevěříte, jako kdysi je nejlepší to ukončit. Zbytečně by si ztrácela čas. Jenže ten můžeš věnovat někomu, kdo o tebe bude doopravdy stát.

Ať už je tvé rozhodnutí jakékoliv, přejeme ti hodně štěstí. I my víme, že nikdo nechce zůstat sám. Avšak pamatuj, že někdy je lepší být sám než s někým, kdo o tebe vůbec nestojí!