Zboží

Probuďte v sobě touhu


Každá žena je jedinečná a společní s ní i její touha a vnitřní energie, která se mění v závislosti na menstruačním cyklu. Bohužel mnoho žen stále tento poznatek ignoruje a žije neuspokojeným sexuálním životem, nedej bože se do některých sexuálních praktik dokonce nutí. Přitom znát své tělo je pro sexualitu nesmírně důležité. Vidět každý centimetr čtvereční svého těla však nestačí, je potřeba poznat své tělo nejprve zevnitř. Tam se probouzí touha a sexuální libido. Naučte se respektovat své tělo a pocty a začněte si konečně naplno užívat svou sexualitu.

žena ve spodním prádle

Znát samu sebe jako cesta za lepšími prožitky

Je těsně před menstruací, jak se cítíte? Nemůžete se svého partnera nabažit nebo byste se jen přitulila a dlouze mazlila? A jak se vaše tělo chová uprostřed periody? S největší pravděpodobností se z jinak křehké a milující ženy stává dračice, která se nebojí při sexuálních hrátkách trochu zaexperimentovat. V takovou chvíli jsou skvělou pomůckou rush poppers , při kterých se obyčejné milování promění v neobyčejný prožitek.

Rozhodně se ale nikdy nenechte přemluvit k sexuálním praktikám v době, kdy by vaše tělo mělo naopak odpočívat a prožívat jen jemné a milující prožitky. A samozřejmě i naopak, pokud máte chuť na drsnější sex, nebojte se s partnerem popustit uzdu fantazii.

spící žena

Když se milování promění ve stereotyp

V počátcích vztahu je milování bouřlivé, jako příval čisté energie. Chcete víc a víc a nemůžete se toho druhého nabažit. Pokud jste s partnerem už nějaký ten pátek, váš sex se s největší pravděpodobností proměnit ve stereotypní záležitost, která ani jedno z vás příliš neuspokojuje. Podpořte vaší ženskost za pomoci nejrůznějších pomůcek, erotického prádla a smyslných her, díky kterým se smyslnost a vášeň vrátí zpět do vaší ložnice. Začněte se konečně mít rádi.