Nezařazené

Mistři svádění

Jak svést ženu patří k umění, za které by mnozí muži dali cokoliv, jen kdyby jej uměli ovládat. To využívají různé školy svádění, které pořádají semináře a kurzy, v kterých si muži trénují flirt až k úspěšnému vztahu a sexu. Existují dokonce i profesionální mistři, koučové svádění, kteří radí nesmělým mužům, jak překonat svůj strach, nebát se přistoupit k cizí ženě a navázat s ní kontakt. Ti by vám řekli, že to nakonec není nic tak těžkého.
polibek pod stromem
Všechno je jen hra, kterou je třeba umět hrát podle určitých pravidel:
·         použít tu správnou návnadu = konverzaci
·         použít pravidlo tří vteřin = jednat okamžitě, neváhat
·         nevzbudit pocit ohrožení
·         nezanedbat řeč těla
·         být sebevědomý
 
Nejvíce prý zabírá metoda zvaná přitáhnout a odstrčit. Čili zaujmout a poté vyjádřit nezájem. To paradoxně zájem partnerky prý vždy zvýší. Rozhodně koučové varují muže před tím, aby byli hodní a zdvořilí za každou cenu, protože pak s nimi bude chtít žena maximálně tak kamarádit. Na čem však musí muž pracovat, to je vybudování vysokého sebevědomí. 
Jestli si ale myslíte, že opravdoví mistři svádění dostanou do postele každou ženu, jste na omylu. Jsou na to dokonce statistiky, které říkají, že z náhodně oslovených žen jen 40 % se bude s neznámým mužem bavit, jedno jak moc je atraktivní a přesvědčený o svojí ceně. To však donchuany neodradí, ti oslovují denně i desítky žen, takže úspěch je nemine.
polibek na lodi
Jsou-li metody svádění vůči ženám správné a jak se vůbec opačné pohlaví jako kořist cítí, s tím si koučové hlavu příliš nelámou. Pro muže a vlastně nakonec i pro ženy je svádění zábava. Nakonec to funguje i opačně: ženy přece také svádí muže a používají k tomu různé ženské finty a zbraně. Svádění funguje na obou stranách, i když v případě žen neberou některé triky donchuánů v potaz případné záporné signály a prosazují za každou cenu jen svůj zájem a touhu.