Zboží

Majestátní orel

Víte, co je to Slezská Orlice? Když pominu zvíře. Je to znak, ale nemusí to být pouze jednou znak třeba na erbu, ale můžete mít znak Slezská Orlice taky samozřejmě na tričku anebo na hrníčku nebo nějaké malém odznaku, který si někam připevnit. Mě se tohle líbí, protože na webové stránce armytrika.cz si můžete opravdu objednat toho hodně, co by se vám třeba tak mohlo líbit. Já sama jsem velice překvapená, a co na webové stránce Army Trika všechno mohu pořídit. Navíc je opravdu skvělé, že na této webové stránce seženete jak oblečení pro muže, tak samozřejmě taky pro ženy.

Orel je majestnátní.

Mně se tohle líbí, protože jsem alespoň spokojená, když si s přítelem můžeme koupit něco stejného na sebe. Já vím, že někdo to nemá rád a někdo to považuje samozřejmě taky za směšné anebo trapné. Jenomže nám se tohle s přítelem líbí a bereme to jako velikou srandu. Mnoho lidí tohle má taky rádo. A sice chápu že to má rádi hlavně děti anebo teenageři, ale věřte mi, že i mně a příteli si to líbí, protože je to velká zábava. Proto taky jsme se s přítelem rozhodli, že nám nebude vadit, kdy si pořídíme stejné triko. Navíc motiv Slezská Orlice taky můžete mít třeba na hrnečku.

Orel je krásné zvíře.

Abych se vám přiznala, tak můj přítel už tento motiv na hrnku má a musím říct, že můj přítel z toho velice nadšený, protože se mu to moc líbilo. A já se nedivím, protože přítel je takový velký vlastenec, že má rád všechno, na čem jsou různé věci, které se týkají třeba Slezské Orlice anebo dalších podobných krásných motivů. Já sama jsem si taky tričko s tímto motivem pořídila a moc se mi to líbí. navíc je taky velmi pěkné a jsem za to ráda, že tato trička jsou opravdu z kvalitního materiálu, že se v něm člověk vůbec nepotí. Mám nejraději na oblečení bavlnu, což Army Trika splňují. Navíc jsou taky moderní a nemusíte se bát, že nebudete cool.