Zboží

Čím nás láká dřevěná podlaha na terase

Přírodní dřevo je dosud nepřekonaný materiál pro výrobu nábytku, hraček, bytových dekorací a samozřejmě také obkladů a podlah.

Dřevěná podlaha na terase je ozdobou domu

Když zavítáte do nějakého zámeckého areálu, jedna z prvních věcí, co upoutá vaši pozornost, je velmi vkusný a sladěný intarzovaný nábytek spolu s tapetami, závěsy, zrcadly, okny a okenními parapety, dveřmi a zdivem a také dřevěné parketové podlahy a členité stropy. Jsou to umělecké skvosty nedozírné hodnoty, které přežily své tvůrce o několik staletí a my se můžeme tou nádherou pokochat na tolika místech v republice.

dům s terasou

Jistě s námi budete souhlasit, že podobný dojem na vás udělá i dřevěná podlaha na terasu, je-li zhotovena precizně a s láskou. Terasová prkna vytváří dojem jistého bezpečí, pohodlí a zázemí, připadají nám útulná a svým způsobem mnohé z nás lákají vyzout se z bot a užít si tu krásu přirozeným způsobem tak, aby to stimulovalo reflexní plošky na chodidlech.

balkonová terasa

Vyzujte se z bot a užívejte si přírodního materiálu

Jestliže se octnete na kamenné dlažbě, intuitivně vnímáte, že bude buď studená, anebo rozpálená sluncem. Málokdy se stává, že by se vám chodilo po kamenné podlaze naboso tak, abyste si jí užili jako dokonalý relax. U dřevěných podlah to ale možné je, v létě se o ní nespálíte a v chladnějším období roku nebude tak chladná a nepříjemná.

Dřevo je materiál naprosto netoxický a nevyvolává žádné zdravotní problémy. Bosonohou chůzi po dřevěné terase pak můžete spojit s chůzí po trávníku, po písku, oblázcích, smrkových šiškách a dalších materiálech, které si doma přichystáte za tímto účelem. Bosonohých chodníčků se u nás buduje mnoho a všechny mají jedno společné – poskytnout relaxační techniku přirozeným způsobem, na kterou nemusíte docházet někam do nějakého sportoviště, a kterou máte doma zadarmo, jako součást vašeho bezpečného zázemí.