Životní styl

Beauty triky pro každou ženu a slečnu

Samozřejmě tyto triky nemusí fungovat u každé, každá jsme jiná, ale tyto triky i v případě neúspěchu nevyluxují vaši peněženku.
brunety v trávě

Pro krásné řasy

Krásné řasy dovedou nádherně pozdvihnout krásu ženského oka. Jak ale přirozeně získat delší, hustší a celkově výraznější řasy? Jednoduše, budete k tomu potřebovat pouze měsíčkovou vazelínu. Vždy večer si vazelínu aplikujte na řasy a výsledky se brzy dostaví. Jednoduché a za pár korun.
Vazelínu si na řasy, vždy před spaním, nanášela i slavná Greta Gabro.

Pro krásné rty

Zkoušela jste mnoho balzámů ale ty nepomáhaly nebo napáchaly víc škody než užitku? Nezoufejte. Vyzkoušejte sílu propolisu. Ráno a večer si naneste propolisovou mast na rty a Vaše rty budou jemné a nádherné. Propolis je produkt včel, tedy čistě přírodní. Vyživuje a působí antibakteriálně. Jeho antibakteriální účinky lze využít i při léčbě oparu. Nanášejte propolis na opar několikrát za den a brzy opar „uschne“ a zmizí.

Pro krásnou pleť

Trápí víš nedokonalosti na pleti? Přípravky z drogérie Vaši pleť ještě zhoršují? Zkuste kvasnice. Je to snad nejlevnější metoda a výsledky se zaručeně dostaví. Droždí obsahuje zejména vitamín B, který je pro pleť prospěšný. Jak na to? Do misky smíchejte kostku droždí s vodou nebo mlékem (asi 2 lžičky). Můžete přidat i citrón. Nechte působit 15 – 20 minut, poté opláchněte.

Navíc konzumace droždí podporuje i růst vlasů a to právě, díky vitamínu B.

květ sedmikrásky

Pro krásné nohy

Odstraňování chloupku z nohou je nedílnou součástí života každé z nás. S tím souvisí i podráždění a vysušení pokožky. Abyste tomuto předešla, zkuste vyzkoušet místo své holící pěny, mýdla či gelu Váš kondicionér. Překvapující, že? Kondicionér slouží k hydrataci, regeneraci a výživě vlasů a vlasové pokožky. Stejně to funguje i na nohou.

Pro krásnou manikúru

Každá touží mít nehtíky jako ze salónu ale kolikrát se stane, že lak jednoduše přetáhnete na kůži. Z kůže jde lak těžce dolů a při odstraňování se může poškodit i lak na nehtu. Tomuto problému můžete předejít tím, že si na na kůžičku okolo nehtu nanesete obyčejný, hutnější krém a nebo dostatečně mastný krém. Není ovšem vhodný příliš vodový krém. Tento krok Vás ochrání před lakem na kůži a také kůžičku okolo nehtu ošetří a dodá jí potřebnou hydrataci. Jednoduché.