Cestování

Možnost, kterou byste měli vyzkoušet

Chtěli byste se vydat do trochu jiného světa, než na který jste zvyklí? Potřebovali byste se na chvilku dostat z pravidelného stresu, který vás sužuje? Potom bychom pro vás měli skvělou nabídku. Je možnost navštívit exit game Hradec Králové. O co se vlastně jedná? Chtěli byste znát podrobnější informace?

myšleka

Určitě se vám bude líbit, že máte hned několik možností. Víceméně všechna větší města mají tato centra, ve kterých lze hrát tuto hru, a v nich najdete nejrůznější místnosti. Každá místnost nabízí jiný příběh, který můžete zkoumat a rozplétat.
Rádi bychom vám dopřáli dostatek zábavy, kterou si můžete užít prakticky kdykoli a s kýmkoli. Dokonce je možné využívat nejrůznější akce či vouchery, které jsou k dispozici většinou k nějaké příležitosti. A pokud byste chtěli koupit voucher jako dárek, potom vás určitě potěšíme, protože ty jsou stále k dispozici. Potěšte někoho z přátel, rodiny nebo třeba své kolegy a můžete si užít parádní teambuilding.

Okuste zábavu v plném proudu

Bude z vás agent 007 nebo se spíše vydáte po stopách Sherlocka Holmese? Stačí si vybrat. Sestavte svůj tým, který může mít až šest členů nebo se vydejte jen tak ve dvojici a vyzkoušejte hledání pokladu, najděte tu správnou cestu, která vás dovede až ke klíči.

útěk

Omezený čas vás dostane trochu pod tlak, ale věřte, že to přinese ten správný adrenalin. Až poběží poslední vteřinky a vy to musíte stihnout včas, jinak zámek vybuchne a vaše hra skončí. Pro každého je to něco trochu jiného, každý si tu najde něco pro sebe. Jste lepší na mapy nebo na hádanky? Rozpleťte tu záhadu v nejlepším čase a třeba budete oceněni, když předeženete ostatní hráče!