Zboží

Chceš mít svaly? A chybí ti bílkoviny?

Proteiny nebo bílkoviny? Obojí je naprosto stejné! Jen se tomu jinak říká? Nevěříš? Tak přijď k nám, a my ti to rádi vysvětlíme jako to díky nim funguje. Bílkoviny jsou základní stavební jednotkou pro budování svalů. To se už v dnešní době musí naučit každý výživový poradce, a následně také složit odborné zkoušky. Ale není to tak jednoduché, protože naše tělo je navíc velmi chytré. Bílkoviny se dají získat ze živočišné stravy, rostlinné. Přijď sem na náš e-shop a podívejte jaké bílkoviny pro cvičení nabízíme. Podle různých výpočtů si můžete zjistit kolik gramů bílkovin připadá na jedno kilo dospělého jedince, aby si zachoval svalovou hmotu nebo naopak přibíral svaly. Samozřejmě, že díky bílkovinám můžete i hubnout na to nesmíme zapomínat.

goodly mix balíčků

Dnes už v každém obchodě nabízejí proteinové tyčinky, proteinový chléb, proteinové nápoje nebo produkty se zvýšeným obsahem proteinu. Tato informace se stalo obrovským hitem ve světe jídla, a prodejci na tom také hojně vydělávají. Ale je tomu opravdu tak? My u nás víme, že pokud máte kvalitní a vyváženou stravu obohacenou o bílkoviny tj. proteiny, dokáže vaše tělo podat vyšší výkon než kdy jindy. Ale nesmíte zapomínat na to, že pokud máme hodně bílkovin, poté je naše tělo vyloučí v moči, a navíc dáváme velmi zabrat našim ledvinám, které se nemusí z takového následku zcela zotavit. Bílkoviny naše tělo potřebuje i pro jiné funkce. U některých jedinců může nastat problém v podobě přijímání tuhé stravy ihned po cvičení, kdy se vám začne zvedat žaludek, a hlavou se vám začne honit otázka, že cvičení vám bylo k ničemu, když do sebe nedokážete dát nic.

goodly příchuť vanilka

Proto jsme si pro vás připravili tekutou stravu, kterou vám tělo lépe snese, a vy se budete cítit fit a spokojení. Nebojte, nestanou se z vás přes noc sypači, jak jim v posilovnách rádi ostatní říkají, když se objeví mezi dveřmi a na první pohled jsou vám jasní! Naše produkty jsou velice kvalitní a zajistí vám přísun všeho co potřebujete a ve vyvážené míře! Možností je u nás opravdu hodně, a proto máme i balíčky, které si můžete sami namixovat podle vašich chutí!