Business

Pronájem vozů

Autopůjčovny jsou tu už spoustu let a díky nim máme vždy po ruce auto, když se to naše rozbije. Automobil je jedna z hlavních věcí, co lidé využívají každý den a i díky tomu vznikla firma autopůjčovna Praha nonstop. Tato autopůjčovna není jen tak ledajaká půjčovna, ale má 22 leté zkušenosti s pronájmem. Jejich vozy půjčují nonstop a mají velký výběr vozů. V jejich vozovém parku najdete až 10 osobních vozů k zapůjčení a to včetně dvou kvalitních minibusů. Ty si klienti půjčují převážně na nějaký prodloužený víkend, nebo když vyráží na hory, či na jiný výlet a nechtějí jet dvěma auty. Samozřejmostí je, že jsou všechny vozy v naprosté čistotě a půjčují se po prohlédnutí. Navíc, se vozy zapůjčují s plnou nádrží, abyste nemuseli ihned vyrážet na benzinku. Ovšem i s plnou nádrží, se také vracejí. Další samozřejmostí je povinné a zákonné pojištění u všech vozů.

autopůjčovna Praha

NA internetových stránkách této firmě, zjistíte zajímavosti o firmě samotné a také si zde můžete prohlédnout všechny nabízené vozy. Každý automobil má podrobně rozepsanou výbavu a také jsou u každého automobilu přidané fotografie vozu. Samozřejmostí je ceník, který je rozepsaný na krátkodobý, či dlouhodobí pronájem. Veškeré ceny jsou bez DPH.

autopůjčovna Praha

V případě, že budete mít zájem a budete si chtít vůz vypůjčit, tak Vás čeká řada výhod, které k vozu dostanete. Mezi ně se řadí zapůjčení sněžných řetězů, či dětské sedačky. Tu tak nemusíte vozit a složitě předělávat z auta do auta. Všechny vozy mají také dálniční známku pro Českou republiku a také jsou vybaveny centrálním zamykáním. Ani na jednom voze nejsou žádné reklamy a mají tak standartní vzhled. Dále jsou vozidla chráněna imobilizérem a také zámkem řadicí páky.

Pokud tedy sháníte pronájem vozu a nevíte, na jakou půjčovnu se obrátit, tak zvolte tuto. Nebudete litovat a auto Vám dobře poslouží.