Business

Když praktické může být stylové

Pokud někdy přemýšlíte nad tím, jak se lidem daří vytvářet ve svých interiérech stylové, ale zároveň funkční bydlení, odpověď je jednoduchá. Každý kus nábytku, či bytového doplňku, který slouží k praktickým účelům, totiž nesmí postrádat styl. Zatímco pohovku, či postel si jistě vyberete tak, aby vám vyhovovala i z estetického hlediska, na některých věcech máte tendenci šetřit, nebo si možná ani neuvědomujete, z jakých možností lze vybírat. Vše je však o detailech, a tak není potřeba napěchovat dům zbytečnými lapači prachu, stačí pouze obměnit to, co je důležité, za důležité, stylové a funkční zároveň. Jak na to?

obývací stěna

Hodiny

Důležitým prvkem v každé domácnosti jsou nástěnné hodiny https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-134-17-12-2020-nastenne-hodiny. Jejich funkce je nám všem jasná, ale mnozí zapomínají na to, že i hodiny mohou být vkusné, a krásně doplňovat design interiéru. Zapomeňte na klasické bílé hodiny s plastovým černým rámem, a volte z kreativnějších variant. Od věci nejsou například stylové dřevěné hodiny, které působí ekologicky, moderně, a luxusně zároveň.

různé hodiny

Osvětlení

Dalším důležitým prvkem každé domácnosti je kvalitní osvětlení. Spousta lidí však investuje pouze do kvality, a zapomínají na styl. Přitom dnes lze sehnat tolik různých stylových lustrů, lampiček, nebo lamp, které nejenže fungují jak mají, ale dokonce působí nadčasově.

Knihovna

Knihovnička je doplňkem mnoha obývacích pokojů, a ve většině případů slouží na ukládání knih, fotografií v rámečcích, a oblíbených sběratelských předmětů. To že je to však funkční vybavení ještě neznamená, že musí být obyčejná. Zkuste se porozhlédnout po zajímavých designových knihovnách a policích, nebo si je nechejte vyrobit na míru.

Dostupná kvalita

Pokud chcete svůj interiér proměnit v luxusní obydlí, aniž byste polevili na kvalitě, nakupujte jen u zkušených prodejců a výrobců. Spoustu dřevěných komponentů můžete objednávat například ve firmě Havlíček, nebo si je nechat vyrobit u známého truhláře.