Business

Když praktické může být stylové

Pokud někdy přemýšlíte nad tím, jak se lidem daří vytvářet ve svých interiérech https://www.denik.cz/reklama/cag-zvolene-materialy-hraji-v-interierech-velkou-roli-20160916.html stylové, ale zároveň funkční bydlení, odpověď je jednoduchá. Každý kus nábytku, či bytového doplňku, který slouží k praktickým účelům, totiž nesmí postrádat styl. Zatímco pohovku, či postel si jistě vyberete tak, aby vám vyhovovala i z estetického hlediska, na některých věcech máte tendenci šetřit, nebo si možná ani neuvědomujete, z jakých možností lze vybírat. Vše je však o detailech, a tak není potřeba napěchovat dům zbytečnými lapači prachu, stačí pouze obměnit to, co je důležité, za důležité, stylové a funkční zároveň. Jak na to?

obývací stěna

Hodiny

Důležitým prvkem v každé domácnosti jsou nástěnné hodiny https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-134-17-12-2020-nastenne-hodiny. Jejich funkce je nám všem jasná, ale mnozí zapomínají na to, že i hodiny mohou být vkusné, a krásně doplňovat design interiéru. Zapomeňte na klasické bílé hodiny s plastovým černým rámem, a volte z kreativnějších variant. Od věci nejsou například stylové dřevěné hodiny, které působí ekologicky, moderně, a luxusně zároveň.

různé hodiny

Osvětlení

Dalším důležitým prvkem každé domácnosti je kvalitní osvětlení. Spousta lidí však investuje pouze do kvality, a zapomínají na styl. Přitom dnes lze sehnat tolik různých stylových lustrů, lampiček, nebo lamp, které nejenže fungují jak mají, ale dokonce působí nadčasově.

Knihovna

Knihovnička je doplňkem mnoha obývacích pokojů, a ve většině případů slouží na ukládání knih, fotografií v rámečcích, a oblíbených sběratelských předmětů. To že je to však funkční vybavení ještě neznamená, že musí být obyčejná. Zkuste se porozhlédnout po zajímavých designových knihovnách a policích, nebo si je nechejte vyrobit na míru.

Dostupná kvalita

Pokud chcete svůj interiér proměnit v luxusní obydlí, aniž byste polevili na kvalitě, nakupujte jen u zkušených prodejců a výrobců. Spoustu dřevěných komponentů můžete objednávat například ve firmě Havlíček, nebo si je nechat vyrobit u známého truhláře.